Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Ukraść Komuś Konto Na Mpcforum Metin2 Pl Itp.


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 .Nie będzie tak łatwo, należy znać ID osoby

Radze kraść Nobką, zagadujemy kolesia, np: +40 (Najczęściej Noobki nie dobijają wyższego lvl), jak popełnia błędy ortograficzne takie jak ,,muj" itp. to noob o.O

Pytamy się ile ma lat, najprawdopodobniej ma około 12 lat.

Zagadujemy go itd...

Następnie pytamy się Go o ID

Myślicie sobie pewnie, ,,To takie proste? Nie poda przecież"

Ale jak jest big noob to poda, ewentualnie można go zagadać że mamy Yang Hacka i potrzebujemy ID Aby Jemu doładować o.O

2. Drugie co potrzebujemy to Firefox (Mozilla)

3. Oraz wtyczkę

Link do Wtyczki:

http://www.scrt.ch/outils/fireforce/fireforce.xpi

Skan:

Skan do Wtyczki? Nie wymagasz za dużo?

4. Instalujemy wtyczkę, wchodzimy np. na MPCForum.pl (Żeby nie reklamować innych podaję MPC :) )

W pierwsze pole wpisujemy ID

W drugim robimy tak jak na zdjęciach.

http://2.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eXtW5HuVI/AAAAAAAACHA/STKSSi5siGQ/s1600-h/Fireforce2.png

http://4.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eYPSZReqI/AAAAAAAACHI/kuoQUX5Ot48/s1600-h/Fireforce3.png

http://4.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eYw0XnfnI/AAAAAAAACHQ/JItmpeLgzc8/s1600-h/Fireforce4.png

http://4.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eY9oFA-9I/AAAAAAAACHY/hFzFXDm0l7k/s1600-h/Fireforce5.png

http://4.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eZxhtYoqI/AAAAAAAACHg/eKLWW2gtxn0/s1600-h/Fireforce6.png

 

 

A dla tych którym nie chce się czytać, w Podpunktach :)

1. Potrzebujemy ID Osoby

2. Firefox (Mozilla)

3. Instaluje wtyczkę ( Patrz podpunkt 3 wyżej)

4. Robimy tak jak na zdjęciach

 

SPOSÓB DRUGI ZNAJDZIECIE TUTAJ!: http://www.mpcforum.pl/topic/169361-tut-jak-stworzyc-pro-keyloggera/

Opublikowano

Gościu, jak to działa, jesteś mistrzem!

Dam edita jak przetestuje ^^

Nie obrażę się, jeżeli dostanę plusa;)

Opublikowano

1 .Nie będzie tak łatwo, należy znać ID osoby

Radze kraść Nobką, zagadujemy kolesia, np: +40 (Najczęściej Noobki nie dobijają wyższego lvl), jak popełnia błędy ortograficzne takie jak ,,muj" itp. to noob o.O

Pytamy się ile ma lat, najprawdopodobniej ma około 12 lat.

Zagadujemy go itd...

Następnie pytamy się Go o ID

Myślicie sobie pewnie, ,,To takie proste? Nie poda przecież"

Ale jak jest big noob to poda, ewentualnie można go zagadać że mamy Yang Hacka i potrzebujemy ID Aby Jemu doładować o.O

2. Drugie co potrzebujemy to Firefox (Mozilla)

3. Oraz wtyczkę

Link do Wtyczki:

http://www.scrt.ch/outils/fireforce/fireforce.xpi

Skan:

Skan do Wtyczki? Nie wymagasz za dużo?

4. Instalujemy wtyczkę, wchodzimy np. na MPCForum.pl (Żeby nie reklamować innych podaję MPC :) )

W pierwsze pole wpisujemy ID

W drugim robimy tak jak na zdjęciach.

http://2.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eXtW5HuVI/AAAAAAAACHA/STKSSi5siGQ/s1600-h/Fireforce2.png

http://4.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eYPSZReqI/AAAAAAAACHI/kuoQUX5Ot48/s1600-h/Fireforce3.png

http://4.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eYw0XnfnI/AAAAAAAACHQ/JItmpeLgzc8/s1600-h/Fireforce4.png

http://4.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eY9oFA-9I/AAAAAAAACHY/hFzFXDm0l7k/s1600-h/Fireforce5.png

http://4.bp.blogspot.com/_t3Fg_1H2XIg/S5eZxhtYoqI/AAAAAAAACHg/eKLWW2gtxn0/s1600-h/Fireforce6.png

 

 

A dla tych którym nie chce się czytać, w Podpunktach :)

1. Potrzebujemy ID Osoby

2. Firefox (Mozilla)

3. Instaluje wtyczkę ( Patrz podpunkt 3 wyżej)

4. Robimy tak jak na zdjęciach

 

mozesz dokładniej powiedziec gdzie wpisać to id bo nie wiem czy na poczcie email czy na mpc forum...

"Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha."

— François de La Rochefoucauld

Opublikowano
Skrypt na tej stronie może być zajęty lub przestał odpowiadać. Można przerwać ten skrypt teraz lub kontynuować, by sprawdzić, czy jego wykonywanie się zakończy.

 

Skrypt: chrome://fireforce/content/login.js:380

 

Ile trzeba czekać mniej więcej i czemu mam ten błąd?

 

@EDIT

To nie działa, tylko generuje jakieś durne passy np. od "aaaaa" do "zzzzz" i wyświetla je.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

to nie dzial, moze jedynie hmm poczekacie z 2 miesiace i da wam passy:D

gdy zaznaczycie od a-Z 0; itp

i ustwiawicie czas ok 50000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Potrzebny nam tylko FireFox, i dodatek do niego, link jest podany w temacie, wpisujemy ID w Pierwsze pole do logowania np: na MpcForum, a drugie zostawiamy, klikamy na drugie pole prawym klawiszem myszki (PPM), oraz wybieramy: FireForce - Generate password - i wybieramy siłe hasła, najlepiej tą na samym dole bo niewiadomo jakie ma hasło użytkownik, czy numeryczne itp.

Dalej wybieramy to co jest na SS, czyli ile liter bądz cyfr ma minimum, np: 1, oraz ile może mieć ich max, np: 24, w następnym polu wpisujemy jeszcze raz ID, oraz dalej szybkość w set. sekundach, najlepiej zostawić na 500 bo przeglądarke lagnie.

Opublikowano

Ale jak będzie wyglądać odgadnięcie hasła? Mi wyskoczyło 500 takich okienek z hasłami:

 

"aaaaa"

"aaaab"

aaaac"

 

itd..

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Sprawdza wszystkie hasła, po kolei, od a do np: asdiozmoicnsdgnsorignfhoiergoirgogio itd...

Opublikowano

ej no ja robie tak generate password i gdy jest juz w toku szukania wyskakuje jakies biale okiento bez liter i są 2 opcje zamykam to i nic i tak przez caly czas

Opublikowano

Może stara wersja FireFoxa, jak nie to zamknij te okna bez nazwy, powinno kontynuować, powinno nawet na starej zadziałać

Opublikowano

Wyświetli się w ostatnim oknie, lub można zerknąć do pliku w folderze z FireFoxem o nazwie common-passwor.txt

Opublikowano

UP: Jak znajdzie właściwe hasło to masz jego hasło dostępu xD proste i logiczne.

Ale do części for itp. jest tylko 5 prób logowań na 15 minut. Więc se nie pohackujemy xD

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...